Stomická poradna

Stomická poradna v Sedláčkově 32 je vedená zkušenou stoma sestrou Helenou Fenclovou. Před návštěvou je dobré se telefonicky objednat na tel: 602 943 025.

Otevírací doba úterý a čtvrtek 9 – 12.00hod.

Mimo tyto hodiny můžete pomůcky vyzvednout v naší nové výdejně Veleslavínova 33. Ověřte si dostupnost pomůcek telefonicky, nebo mailem na čísle 377 237 110, nebo na adrese dufkovaliba@seznam.cz.

V poradně jsou k dispozici bezplatné služby pro klienty se stomií a pro praktické lékaře, kteří je mají v péči.

Klienti se stomií mají možnost získat informace o kompletní péči o stomii, včetně správného výběru pomůcky. Mohou si vyzkoušet pomůcky všech firem na našem trhu a získat jejich vzorky. Nové stomiky sestra naučí správný způsob používání a výměny pomůcek. Dále dostanou informace jak a kde si pomůcky obstarávat a jaké jsou limity úhrad pojišťoven. Praktičtí lékaři mají možnost si taktéž ověřit limity a kódy pojišťoven a jakou pomůcku klientovi předepsat.

Návštěvu stomické sestry je možné domluvit přímo v místě bydliště, či v sociálním zařízení.

Disponujeme vybaveným skladem stomických pomůcek. V našem katalogu máme seznam nejběžněji vydávaných typů. V případě objednávky jsou dodací termíny 2-5 dní. Pomůcky Vám jsme schopni na území Plzně a blízkého okolí dodat bezplatně domů, nebo zaslat bezplatně poštou či jinou službou.